O nas
B&P Engineering Group
pl en

TERMOINSTAL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo "TERMOINSTAL" Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 1991 roku. 

Siedziba firmy: 37-100 Łańcut, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 61. 

Jesteśmy uznaną przez klientów i rynek firmą produkcyjno – montażową. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie, montażu i remontach urządzeń oraz instalacji sanitarnych jak również instalacji technologicznych wraz z wykonawstwem izolacji ciepło i zimnochronnych. 

Wykwalifikowani pracownicy pod nadzorem kadry kierowniczej wytwarzają prefabrykaty oraz wykonują usługi montażowe z zachowaniem obowiązujących norm technicznych i jakościowych. 

Wykonujemy usługi i produkty o najwyższej jakości i niezawodności. Wykonanie instalacji oraz przeprowadzenie montażu urządzeń prowadzone jest zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Równocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostosowujemy realizacje do ich potrzeb i założeń.

Masz pytania? Napisz
Oddzwonimy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/termoinstalpl/public_html_web/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/termoinstalpl/public_html_web/src/library/Zend/Form.php on line 1656